Reklama na Facebook’u

Reklama na Facebook’u

Od kilku lat ciężko jest znaleźć markę, która nie funkcjonuje w mediach społecznościowych. Prowadzenie fanpage’a jest dzisiaj pozycją obowiązkową. Facebook to obecnie najpopularniejsze medium, które kryje jednak w sobie więcej możliwości niż tylko budowanie społeczności. Za jego pomocą możesz także w łatwy i szybki sposób zwiększyć sprzedaż w swojej firmie, pozyskać ruch na stronę lub generować leady. Facebook pozwala na dotarcie z przekazem do precyzyjnie wyselekcjonowanej grupy odbiorców.

Kiedy potrzebujesz kampanii reklamowych na Facebooku?

Kiedy potrzebujesz kampanii reklamowych na Facebooku?

  • Chcesz dotrzeć do nowej grupy odbiorców ze swoją ofertą
  • Masz produkt skierowany do bardzo określonej grupy odbiorców
  • Chcesz zwiększyć konwersję i ruch na stronie
  • Chcesz szybko wypromować nową ofertę/produkt/promocję
  • Chcesz wypromować swój biznes wśród społeczności lokalnej
Po co mi płatne działania na Facebooku?

Po co mi płatne działania na Facebooku?

  • Facebook systematycznie obcina darmowe zasięgi organiczne (posty docierają już tylko do kilkunastu procent fanów danego fanpage’a)
  • Możesz dotrzeć z ofertą do osób podobnych do Twoich fanów lub wchodzących na Twoją stronę (większe prawdopodobieństwo, że zostaną Twoimi klientami)
  • Reklamy pozwolą Ci powiększyć społeczność swoich fanów i zwiększyć zasięgi
  • Kampanie spowodują szybki wzrost ruchu na Twojej stronie

W ramach kampanii reklamowych na Facebooku proponujemy nie tylko reklamę banerową, ale także video, remarketing, kampanie produktowe i generujące leady. Korzystamy z zaawansowanych, zewnętrznych narzędzi, które dają nam znacznie więcej możliwości niż standardowy panel Facebooka. Prowadzimy także działania w serwisach Instagram i LinkedIn.

Marketing w Social Media może być efektywny sprzedażowo. Skontaktuj się z nami i ciesz się skutecznie prowadzonymi kampaniami w mediach społecznościowych.

Kontakt

agencja interaktywna Gdańsk

Stworzenie dobrej strony www to dla agencji interaktywnej dopiero początek. Dlatego zawsze proponujemy naszym klientom dodatkowe wsparcie w postaci kampanii marketingowych (e-marketingowych). Działania reklamowe dobieramy indywidualnie, tak by przełożyły się na rozwój konkretnego biznesu. Najważniejsza jest dla nas konwersja, dzięki której możemy ocenić realny wpływ prowadzonych działań na procesy zachodzące w firmie.

Dane kontaktowe

tel. 58 350 94 12
fax 58 350 94 11

biuro@yetiz.pl

NIP 851-289-29-22
REGON 812725217

Siedziba

Lęborska 3b lok. 3.22,
80-386 Gdańsk, Polska

Sprawdź na Google Maps

Gdańsk:
Grunwaldzka 103/1.11
80- 244 Gdańsk
gdansk@yetiz.pl

Warszawa:
Konstancińska 2/112
02-942 Warszawa
warszawa@yetiz.pl

Rotterdam:
Hofplein 20
3032 AC ROTTERDAM
Netherlands
rotterdam@yetiz.pl