Reklama na Facebook’u

Reklama na Facebook’u

Od kilku lat ciężko jest znaleźć markę, która nie funkcjonuje w mediach społecznościowych. Prowadzenie fanpage’a jest dzisiaj pozycją obowiązkową. Facebook to obecnie najpopularniejsze medium, które kryje jednak w sobie więcej możliwości niż tylko budowanie społeczności. Za jego pomocą możesz także w łatwy i szybki sposób zwiększyć sprzedaż w swojej firmie, pozyskać ruch na stronę lub generować leady. Facebook pozwala na dotarcie z przekazem do precyzyjnie wyselekcjonowanej grupy odbiorców.

Kiedy potrzebujesz kampanii reklamowych na Facebooku?

Kiedy potrzebujesz kampanii reklamowych na Facebooku?

  • Chcesz dotrzeć do nowej grupy odbiorców ze swoją ofertą
  • Masz produkt skierowany do bardzo określonej grupy odbiorców
  • Chcesz zwiększyć konwersję i ruch na stronie
  • Chcesz szybko wypromować nową ofertę/produkt/promocję
  • Chcesz wypromować swój biznes wśród społeczności lokalnej
Po co mi płatne działania na Facebooku?

Po co mi płatne działania na Facebooku?

  • Facebook systematycznie obcina darmowe zasięgi organiczne (posty docierają już tylko do kilkunastu procent fanów danego fanpage’a)
  • Możesz dotrzeć z ofertą do osób podobnych do Twoich fanów lub wchodzących na Twoją stronę (większe prawdopodobieństwo, że zostaną Twoimi klientami)
  • Reklamy pozwolą Ci powiększyć społeczność swoich fanów i zwiększyć zasięgi
  • Kampanie spowodują szybki wzrost ruchu na Twojej stronie

W ramach kampanii reklamowych na Facebooku proponujemy nie tylko reklamę banerową, ale także video, remarketing, kampanie produktowe i generujące leady. Korzystamy z zaawansowanych, zewnętrznych narzędzi, które dają nam znacznie więcej możliwości niż standardowy panel Facebooka. Prowadzimy także działania w serwisach Instagram i LinkedIn.

Marketing w Social Media może być efektywny sprzedażowo. Skontaktuj się z nami i ciesz się skutecznie prowadzonymi kampaniami w mediach społecznościowych.

Kontakt

agencja interaktywna Gdańsk

Agencja interaktywna Yetiz.

Dobra strona www to początek. Proponujemy naszym Klientom dodatkowe wsparcie w postaci kampanii marketingowych. Działania reklamowe dobieramy indywidualnie, tak by przełożyły się na rozwój konkretnego biznesu. Najważniejsza jest dla nas konwersja, dzięki której możemy ocenić realny wpływ prowadzonych działań na procesy zachodzące w firmie.

Dane kontaktowe

tel. 58 350 94 12
fax 58 350 94 11

biuro@yetiz.pl

NIP 851-289-29-22
REGON 812725217

Siedziba

Grunwaldzka 103/1.11
80- 244 Gdańsk

Sprawdź na Google Maps

Gdańsk:
Grunwaldzka 103/1.11
80- 244 Gdańsk
gdansk@yetiz.pl

Pamiętaj, że wysyłając do nas e-mail zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w zakresie opisanym w naszej Polityce prywatności.

Warszawa:
Konstancińska 2/112
02-942 Warszawa
tel. 22 535 33 59
warszawa@yetiz.pl

Rotterdam:
Hofplein 20
3032 AC ROTTERDAM
Netherlands
rotterdam@yetiz.pl